Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že pokud si přejete objednat odměny z nabídky věrnostního programu Profituj s BigMatem a chcete mít garanci, že Vám budou doručeny do Vánoc, učiňte tak prosím ideálně do 21.11.2023. Objednávky, které obdržíme později, se budeme snažit vyřídit co nejrychleji, ale dodání do Vánoc již nemůžeme garantovat. Děkujeme za pochopení.

Objednávky zaslané po 17.12. budou automaticky vyřizované ode dne 2.1.2024. Poslední expedice v tomto roce proběhne dne 21.12.2023. Děkujeme za pochopení.

Vážený zákazníku,

velice si Vás vážíme a jsme rádi, že se k nám vracíte. Právě pro Vás jsme ve spolupráci s našimi dodavateli připravili bonusový program. Nabízíme Vám mimořádnou možnost získávat za Vaše nákupy bonusové body, za které si můžete vybírat hodnotné odměny.

BigMat v Evropě působí již 42 let a v České republice má v současnosti téměř 80 prodejen stavebnin.

Našim zákazníkům, profesionálům, řemeslníkům a také soukromým stavitelům prodejny BigMat nabízí výrobky vysoké kvality jak pro novostavby, tak rekonstrukce.

JAK SE ZAPOJIT DO BONUSOVÉHO PROGRAMU?

Pro účast v bonusovém programu stačí zajít do jedné z prodejen BigMat a požádat o registrační formulář nebo vyplnit kontaktní formulář ZDE a Vámi vybraná prodejna Vás bude v nejbližších dnech kontaktovat.

Do dvou dnů po odevzdání vyplněného registračního formuláře Vám bude zaslán na e-mail aktivační odkaz, přes který se přihlásíte do svého bodového konta, kde můžete sledovat počet Vašich bodů a vybírat si dárky.

Naše prodejny najdete po celé ČR, jejich aktuální přehled je uveden na našich webových stránkách www.bigmat.cz.

PLATNOST AKCE

Body sbírejte od 1. 3. 2023 do 30. 11. 2023. Dárky za Vaše body můžete vybírat až do 31. 1. 2024.

SBÍRÁNÍ BODŮ

Každý nákup v prodejně BigMat Vám přinese body, které si můžete vyměnit za dárky.

V průběhu akce za každých utracených 500Kč bez DPH získáte 1 bod.

VÝBĚR DÁRKŮ

Dárky vybírejte a objednávejte on-line po přihlášení do Vašeho bodového účtu na www.bigbonus.cz